Agenda

Alle evenementen voor collegejaar 2019/2020 zijn afgelast of vervangen door een online evenement. Hou hiervoor onze nieuwsbrief in de gaten en meld je aan via startpunt@windesheim.nl.  

 

Onderstaande evenementen voor het collegejaar 2020/2021 zijn vanwege de situatie rond Covid-19 alle nog onder voorbehoud. 

Komende evenementen
Kick-off bijeenkomst Windesheim's Beste 2020
Fri, Sep 25
Windesheim, X0.15
Sep 25, 2:00 PM – 5:00 PM
Windesheim, X0.15, 8015 Zwolle, Nederland
Share
Borrel 1ste jaars studenten Windesheim
Thu, Oct 08
Windesheim - X, X0.15
Oct 08, 3:30 PM – 5:00 PM
Windesheim - X, X0.15, Windesheim - X, Campus, 8017 Zwolle, Nederland
Share
Meet & Greet jury, coach en finalisten Windesheim's Beste 2020
Fri, Oct 16
De locatie wordt later bepaald
Oct 16, 1:00 PM – 3:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Kroegcollege
Thu, Oct 29
De locatie wordt later bepaald
Oct 29, 4:00 PM – 7:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Pitchtraining met de finalisten Windesheim's Beste 2020
Wed, Nov 04
De locatie wordt later bepaald
Nov 04, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Windesheim's Beste 2020
Thu, Nov 12
Windesheim
Nov 12, 7:00 PM – 10:30 PM
Windesheim, 8015 Zwolle, Nederland
Share
Global Entrepreneurship Week
Mon, Nov 16
De locatie wordt later bepaald
Nov 16, 12:00 AM – Nov 20, 12:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Ondernemersparade
Wed, Nov 18
De locatie wordt later bepaald
Nov 18, 9:00 AM – 1:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Voorlichtingsessie 'Afstuderen binnen je eigen bedrijf'
Thu, Nov 26
Windesheim - X, X0.15
Nov 26, 4:00 PM – 5:00 PM
Windesheim - X, X0.15, Windesheim - X, Campus, 8017 Zwolle, Nederland
Je krijgt alles te horen over hoe jij kan afstuderen binnen je eigen bedrijf en of jij mag afstuderen binnen je eigen bedrijf.
Share
Kerstkroegcollege
Tue, Dec 15
De locatie wordt later bepaald
Dec 15, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Gastcollege Online Markering
Tue, May 12
Online Marketing
May 12, 11:00 AM – 12:00 PM
Online Marketing
Alles over Online Marketing, een inspirerend gastcollege door Mustafa Aziz.
Share
Student Meets Business
Tue, Mar 10
De locatie wordt later bepaald
Mar 10, 9:00 AM – 5:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Kroegcollege WCfE
Thu, Feb 27
Windesheim
Feb 27, 4:00 PM – 6:00 PM
Windesheim, 8015 Zwolle, Nederland
Een inspirerende spreker vertelt jou alles over een bepaald onderwerp die ten goede komt voor jouw onderneming.
Share
Startpunt On-Tour
Mon, Jan 27
Windesheim
Jan 27, 12:00 AM – Apr 24, 5:00 AM
Windesheim, 8015 Zwolle, Nederland
Met studentondernemers gaat Startpunt langs de verschillende gebouwen om al jouw vragen over ondernemerschap te beantwoorden.
Share
Voorlichtingsessie 'Afsturen in eigen bedrijf'
Thu, Jan 09
Windesheim - X, X0.15
Jan 09, 4:00 PM – 5:00 PM
Windesheim - X, X0.15, Windesheim - X, Campus, 8017 Zwolle, Nederland
Wil jij afstuderen binnen je eigen bedrijf? Én mag je dat ook? Dat krijg je allemaal te horen!
Share
Kerstkroegcollege
Tue, Dec 17
De locatie wordt later bepaald
Dec 17, 2019, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Voorlichtingssessie 'Afstuderen in eigen bedrijf'
Thu, Nov 28
De locatie wordt later bepaald
Nov 28, 2019, 4:00 PM – 5:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Windesheims Beste 2019
Thu, Nov 14
De locatie wordt later bepaald
Nov 14, 2019, 7:00 PM – 10:30 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Ondernemersparade
Wed, Nov 13
De locatie wordt later bepaald
Nov 13, 2019, 9:00 AM – 1:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Global Entrepreneurship Week
Mon, Nov 11
Zwolle
Nov 11, 2019, 12:00 AM – Nov 15, 2019, 12:00 AM
Zwolle, Zwolle, Nederland
Share
Kroegcollege
Thu, Oct 31
De locatie wordt later bepaald
Oct 31, 2019, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Borrel 1ste jaars studenten Windesheim
Thu, Sep 19
De locatie wordt later bepaald
Sep 19, 2019, 3:30 PM – 5:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Share
Midsummer BBQ + ceremoniële certificaat
Thu, Jun 20
De locatie wordt later bepaald
Jun 20, 2019, 7:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Ceremoniële certificaat uitreiking ter behoeve van intervisie en Hogeschool Keuze Module
Share
Inloopspreekuur belastingdienst
Tue, Jun 11
De locatie wordt later bepaald
Jun 11, 2019, 9:00 AM – 12:30 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit gratis spreekuur kan je terecht met al je vragen over je belastingen etc.
Share
Idee zoekt ondernemer "It's a match"
Tue, May 28
De locatie wordt later bepaald
May 28, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Inloopspreekuur Rabobank
Fri, May 24
De locatie wordt later bepaald
May 24, 2019, 9:00 AM – 12:30 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit gratis spreekuur kan je terecht met al je vragen met betrekking tot financiën.
Share
Kroegcollege
Thu, May 23
De locatie wordt later bepaald
May 23, 2019, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit kroegcollege krijg je alles te weten over de Topondernemersregeling en afstuderen binnen het eigen bedrijf.
Share
Ondernemerschapsfestival
Thu, May 16
De locatie wordt later bepaald
May 16, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Inloopspreekuur KRC van Elderen
Thu, May 09
De locatie wordt later bepaald
May 09, 2019, 9:00 AM – 12:30 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit spreekuur zijn adviseurs van KRC van Elderen gratis beschikbaar voor al jouw vragen over accountancy en belastingen.
Share
Masterclass vennootschapsbelasting III
Tue, Apr 16
De locatie wordt later bepaald
Apr 16, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Inloopspreekuur belastingdienst
Tue, Apr 16
De locatie wordt later bepaald
Apr 16, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
In dit gratis spreekuur kan je langs komen met al je vragen met betrekking tot belastingen etc.
Share
Masterclass vennootschapsbelasting II
Tue, Apr 09
De locatie wordt later bepaald
Apr 09, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Masterclass vennootschapsbelasting I
Tue, Apr 02
De locatie wordt later bepaald
Apr 02, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Masterclass inkomstenbelasting deel III
Tue, Mar 26
De locatie wordt later bepaald
Mar 26, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Masterclass inkomstenbelasting deel II
Tue, Mar 19
De locatie wordt later bepaald
Mar 19, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Masterclass inkomstenbelasting deel I
Tue, Mar 12
De locatie wordt later bepaald
Mar 12, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Inloopspreekuur Rabobank
Thu, Mar 07
De locatie wordt later bepaald
Mar 07, 2019, 9:00 AM – 12:30 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit gratis spreekuur kan je langs komen met al je vragen met betrekking tot financiën!
Share
Student Meets Business
Tue, Mar 05
De locatie wordt later bepaald
Mar 05, 2019, 9:00 AM
De locatie wordt later bepaald
Share
Kroegcollege
Thu, Feb 28
De locatie wordt later bepaald
Feb 28, 2019, 4:00 PM – 6:00 PM
De locatie wordt later bepaald
Het onderwerp voor dit kroegcollege wordt later duidelijk gemaakt!
Share
Startpunt On-Tour
Thu, Feb 28
Campus
Feb 28, 2019, 10:00 AM
Campus, Campus, 8017 Zwolle, Nederland
Tijdens deze On-Tour gaan verschillende adviseurs en studentondernemers langs op de campus gebouwen om al jouw vragen te beantwoorden omrent ondernemerschap.
Share
Inloopspreekuur KRC van Elderen
Thu, Feb 14
De locatie wordt later bepaald
Feb 14, 2019, 9:00 AM – 12:30 PM
De locatie wordt later bepaald
In dit spreekuur zijn adviseurs van KRC van Elderen gratis beschikbaar voor al jouw vragen over accountancy en belastingen.
Share
Inloopspreekuur Belastingdienst
Tue, Feb 05
De locatie wordt later bepaald
Feb 05, 2019, 10:00 AM
De locatie wordt later bepaald
In dit spreekuur kan je langs komen met al je vragen met betrekking tot belastingen etc.
Share
  • Black Instagram Icon
  • Black LinkedIn Icon
  • Black Twitter Icon
  • Black Facebook Icon